Barsha Ratire Main Nka Saha Masti (Bhaga 2)

ବର୍ଷା ରାତିରେ ମାଇଁଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି (ଭାଗ ୨) – Barsha Ratire Main Nka Saha Masti (Bhaga 2)


ମୋ ନା କଳିଙ୍ଗ | ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ମୋର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି କୁ ଆପଣ ମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ହେତୁ | ମୁ ଅଧିକ କିଛି ନ କହି ସିଧା ମୋର ଅଙ୍ଗେନିଭା ଘଟଣା ଆରମ୍ଭ କରୁଛି | ଆମେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ବାହାରେ ଖାଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି 10. ଟା ବାଜିଲାଣି ତେଣୁ ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ କହିଲି ମୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଯାଉଛି ତ ମାଇଁ କହିଲେ କି ଏତେ ରାତି ହେଲାଣି ଏଇଠି ରହିଯାଅ (ମୋର ବି ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମାତ୍ର ମୁ ଜାଣିଶୁଣି ମନାକଲି ଯେ ମୋର କାମ ଅଛି ମୁ ଯାଉଛି | ମାଇଁ ଟିକେ ବାଧ୍ୟ କାଲେ ତେଣୁ ମୁ ରହିଗଲି ଓ ଫ୍ରେଶ ହୋଇ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି ମାତ୍ର ନିଦ ଆସୁନଥାଏ ତେଣୁ ମୋବଇଲ ରେ ଗୀତ ଶୁଣୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଆସି ପଚାରିଲେ ଏଇଠି କ ଶୋଇନ
ମୁ – ନା ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – କ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁ – ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ ନିଦ ଆସିଲେ ସୋଇପଡ଼ିବି ତୁମେ ଶୋଇପଡ
ମାଇଁ – ମୋତେ ବି ନିଦ ଲାଗୁନି
ମୁ – ତୁମକୁ କ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗୁନି
ମାଇଁ – ଏକା ଶୋଇଲେ ନିଦ ଲାଗୁନି ତୁମେ ଆସ ମିଶିକି ସୋଇପଡିବ
ମୁ – ସରୋଜ ସୋଇଛି ପା (ମାଇଁ ଙ୍କ ପୁଅ)
ମାଇଁ – ସେ ଶୋଇଲେଣି ତୁମେ ଆସ ଆମେ ୩ ଜଣ ଗୋଟିଏ ଖଟ ରେ ସୋଇପଡିବ ବର୍ଷା ହଉଚି ଆଉ ଥଣ୍ଡା ବି ଲାଗିବନି
ମୁ – ଠିକ ଅଛି ଚାଲ
ସବୁ ମିଶି ଗୋଟିଏ ଖଟ ରେ ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲେ | ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଠିଆ ହେଇଗଲା ମୁ ବି ମାଇଁ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ଓ ଧୀରେ ଧୀରେ ବ୍ଳଉସ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉଥାନ୍ତି | ମୁ ତାଙ୍କର ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ବ୍ରା ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପିଲି ସେ ଗରମ ହେଇଗଲେ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଲେ | ଖାଲି ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥାଏ ପୁରା ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ | ଯେଉଁ ଖୁସି ମିଳୁଥିଲା ତାହା ମୁ ଲେଖିପାରିବିନି ଆପଣମାନେ ବୁଝୁଥିବେ | ବହୁତ ନରମ ଲାଗୁଥିଲା 32 size ଦୁଧ କୁ ଧରି ମୁ ପୁରା ଅଟା ଦଳିଲା ପରି ଦଳି ଚାଲିଲି ମାଇଁ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲେଣି ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଜୋର ଜୋର ହଲାଉଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଗରମ ଗରମ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲା ଓ ସେ ପାଟି ଲଗେଇ ସବୁ ଖାଇଲେ ଓ ସଫା କରିଲେ | ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ ସେ କହିଲେ ତୁମର ତା ବାହାରିଗଲା ମୋର ଟିକେ ବାହାର କରିଦିଅ | ମୁ କହିଲି ତୁମେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଟିକେ ଗେଲ କର ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେ ତୁମର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବ | ତ ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେଲ କଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲୁହା ଭଳିଆ ଟାଣ ଓ ଗରମ ହେଇଗଲା ମାଇଁ ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଖରାପ ହେଲାଣି ସେ କହିଲେ ଜଲ୍ଦି ମୋ ବିଆରେ ପୁରାଓ | ଆର ରୁମ କୁ ଚାଲ ଏଇଠି ସରୋଜ ଉଠି ଯିବା ଆମେ ଆର ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଓ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ | ମାଇଁ ଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଘଷିଲି ସେ ଆହୁରି ଗଲସମା ହେଇଗଲେ ଓ ଗରମ ଗରମ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡିଲେ
ଖାଲି ଆଃ ଓଃ ଆହଃ ହଃ ହଃ ହଃ ଓଃ ଓଃ କରି କହିଲେ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରାଓ ମୁ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି ତାଙ୍କୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେଲା | ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ମୋଟା ଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ନର୍ମାଲ ହେଲେ ଓ ମୋ ସାଥ ଦେଲେ ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କରୁଥିଲି ଓ ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି | ସେ ଥରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ପରେ ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ବଢିଗଲା ମୁ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇଲି ସେ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ
ତାଙ୍କୁ ମୁ କିସ୍ସ କରି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କଲି ଏପଟେ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ ଓ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ନାଦୁ ଥାଏ ଏଇ ଭିତରେ ସେ ତିନି ଥର ପାଣି ଛାଡିଲେଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁ କହିଲି ଡଗି style ରେ କରିବାକୁ ସେ ରାଜି ହେଲେ ଓ ମୁ doggy ଷ୍ଟ୍ୟଲେ ରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲି ଲି ସେ ବି ବହୁତ ମଜ଼ା ନାଉଥିଲେ | ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ କୁ ଧରି ମୁ ଗେହୁଁଥିଲି | 20 ମିନଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ହେଲା ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କା କରିବି ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଅ | ଶେଷ ସମୟ ରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଲି ଓ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ସମୟରେ ବାହାରିଗଲା ଓ ଆମେ ହାଲିଆ ହେଇ କିଛି ସମୟ ସେଇଠି ଶୋଇଲୁ ତା ପରେ ଆସି ଖଟ ରେ ଶୋଇଲୁ ଓ ମୁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଦୁଧ କୁ ଜାବୁଡି ଧରି ଶୋଇଲି | କେତେବେଳେ ସକାଳ 10 ହେଲାଣି ମୁ ଆଉ ଜାଣିନି ମାଇଁ ମୋତେ ଆସି ଉଠେଇଲେ ଦେଖିଲି ସରୋଜ ସ୍କୁଲ କୁ ଗଲାଣି ଓ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଟାଣି ଆଣି ଖଟ ରେ ଶୁଆଇଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ଗରମ କରି ଆଉ ଠାରେ ଗେହିଁଲି ଓ ଫ୍ରେଶ ହେଇ ମୋ ରୁମ କୁ ଗଲି | ଯେତେବେଳ ସମୟ ମିଳେ ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉ | ମୋର ବାଣ୍ଡ ମାଇଁ ଙ୍କ ଭାରି ପସନ୍ଦ | ଯଦି କେହି ଗିଁହା ଗେହିଁ ପାଇଁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି ମୋର whatsapp ରେ contact କରନ୍ତୁ ସବୁ କଥା privacy ରହିବ | 9438102423 ଏହି ନ ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅପଣଂକ like ଓ କମେନ୍ଟ ଅପେକ୍ଷା ରେ ରହିଲି | ନେକ୍ସଟ ପାର୍ଟ ରେ କହିବି କେମିତି ମାଇଁ ଙ୍କ ପଡିଶା ଘର ଝିଅ କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି |

Writer: କଳିଙ୍ଗ

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia giha gapaodia sex story bookbhauja .comtelgu sex storyletest telugu sex storesodia re jouna kathaodisha biawww.sex stores.comenglishsex storysexy story in odiawww telugu new sex kathalu combanda bia odia gapaodia group sex storyoriya new sex storieswww saxe story comrecent odia sex storytelugusex booksbia storyww telugu sex storiestelgu sex storeodia family sex storyodia bhauja bia phototelugu x stories comtelugusex storetelugusex stories in telugubiwi aur sali ki chudaisexy tokitelugu today sex storiesbiwi aur sali ki chudaitelugu six storieswww.telugu sex storiesodia sex bhaujasex stories latest in teluguodia sex story netvadina pukulo maridibhauja bia comteligu sex storesodia jauna gapatelugu ses storieswww new telugu sex storiesbanda bia odia gapaodia jouna kahaniodia story sexwww sex storys telugu comஅக்கா காமகதைbia re bandawww.telugusex stories.comtelugu all sex storiestelugu sec storesnew telugusex storiesbhauja gapadesi odia sex kahaniodia bhabi sex storysexstory in teluguoriya sex kahaniodia bia gapalatest real telugu sex storiessx storiodiya sex story newtelugu new dengudu storiessaas aur sali ki chudaiodia banda storyoria sex storyodisha biaବିଆtelugusex storyesodia kamasutra gapasex kathalu in thelugubhauja comwww sex stories telugu com