ଭାଉଜଙ୍କ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦୁଇଜଣ ଫରେନରଙ୍କ ସହ – buy-strattera.ru nka Sex Video Duijana Foreigner nka Saha (Group Sex)


ସକାଳ ୭ ଟା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଟୋକା ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଭାଉଜ ତମେ ରେଡି ହେଇଜାଅ, ଯେମିତି ଘରେ ତମେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧ ସେମିତି ପିନ୍ଧ, ପୁରା ସିମ୍ପଲ୍ ..ବେଶୀ ମେକ୍ ଅପ୍ ନୁହଁ, ଶାଢୀ, ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିବାକୁ | ୮ ଟା ବେଳେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏବେ ଭାଉଜ ସଜ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ, ଗୋଟେ ଲାଲ୍ ରଂଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଭିତରେ କଣ ଦେଖି ନଥିଲି, ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଉଥାଏ କି ଏବେ ଭାଉଜକୁ ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ପାରିବି ପୁଣି ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ | ଠିକ ୮ ଟା କୁ ୫ ମିନିଟ୍ ବାକି ଥିଲା ସେମାନେ ଆସିଲେ ଆଉ ଆମକୁ ଗୋଟେ ଅଲଗା ଘରକୁ ନେଇଗଲେ, ଘରଟା ପୁରା ଲାଇଟ୍ ରେ ଝଲସି ଉଠୁଥାଏ, ଘରେ ଟୋଟାଲ୍ ୭ ଜଣ ଫରେନର୍ ଥିଲେ ୩ ଜଣ କେମେରା ମେନ୍, ୨ ଜଣ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍, ୨ ଜଣ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ | ତାଙ୍କ ଛଡା ଆମେ ଦୁହେଁ, ଭାଉଜ ଆଉ ସେ ଟୋକା ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ୩ ଜଣ |
ଏବେ ରୁମ୍ ସବୁ ପଟୁ ପୁରା ବନ୍ଦ କରିଦିଆଗଲା, ରୁମ୍ ଟା ପୁରା ଏ ସି, ଫରେନର୍ ଦୁଇଜଣ ଫୁଲ୍ ଚଡୀ ଆଉ ଟି-ସାର୍ଟ ରେ ଗୋଟେ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଥାନ୍ତି, ପାଖରେ ଗୋଟେ ବଡ ବେଡ୍ ପଡ଼ିଥାଏ, ସେଥିରେ ନରମ ମୋଟା ଗଦି ଆଉ ତକିଆ ପଡ଼ିଥାଏ |
ଆମକୁ କହିଲେ ପାଖ ଚେୟାର୍ ରେ ବସିବା ପାଇଁ, ଆମେ ବସିଲୁ | ଏବେ ସେ ଟୋକା ମାନେ ଭାଉଜକୁ କହିଲେ ଫରେନର୍ ମାନେ ଯାହା ପଚାରିବେ ଇଂଗ୍ଲିଶ୍ ରେ ଉତ୍ତର ଦେବା ପାଇଁ |ଭାଉଜ ହଁ ଭରିଲେ, ସେ ଜଣେ ବି ଏ ପାସ୍ ତେଣୁ ଇଂଗ୍ଲିଶ୍ ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନି |
କିଛି ସମୟ ପରେ କେମେରା ମେନ୍ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଟେବଲେଟ୍ ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ପ୍ଲୀଜ଼ ଟେକ୍ ଦିସ୍ !, ମୁଁ ପଚାରିଲି ହୁଆଟ୍ ଇଜ଼ ଦିସ୍? ସେ କହିଲା ଦିସ୍ ଇଜ଼ ପିଲ୍ ଫୋର୍ ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ୍ ସେକ୍ସ୍.ମାନେ ସେଇ ଟେବଲେଟ୍ ବେଶୀ ସମୟ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ, ଏବେ ଭାଉଜ ତାହା ଖାଇଲେ |
ଏବେ ସେମାନେ କେମେରା ମେନ୍ ଆଉ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍ କୁ କହିଲେ ଲେଟସ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍! ସେମାନେ ହଁ ଭରିଲେ
ଏବେ ସେମାନେ ସୋଫା ରେ ବସି ଭାଉଜକୁ ଡାକିଲେ: କମନ୍ ବେବୀ କାମ୍ ହିଆର୍ (ଆସ ପ୍ରିଏ ଏଇ ଠାକୁ )|
ଭାଉଜ ଆସିଲେ, ଜଣେ ଫରେନର୍ କହିଲା ହାଇ ଆଇ ଏମ “ଟମ୍”, ଫ୍ରମ୍ ଆମେରିକା ଆଉ ଭାଉଜ ସହ ହେଣ୍ଡ୍ ଶେକ୍ କଲା ଭାଉଜ ଭି କଲେ, ଏବେ ଆଉ ଜଣେ ଅସିଲା ଆଉ କହିଲା ହାଇ ଆଇ ଏମ “ଜନ୍” |
ଏବେ ଜନ୍ ପଚାରିଲା ବେବୀ ହୁଆଟ୍ଇଅର୍ ନେମ୍? (ଜନ୍ ପ୍ପଚାରିଲା କଣ ତୁମର ନାମ୍ ?)
ଭାଉଜ: ଲିଲି,
ଟମ୍ : ଲିଲି !! ଓଃ ମାଇ ଗଡ୍ ଠୁ ସେକ୍ସି ନେମ୍ ଉଇ ଲାଇକ୍ ଇଟ୍ | (ଓଃ ଲିଲି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ନାମ୍ ଆମେ ଏହା ପସନ୍ଦ କରୁ )
ଭାଉଜ: ଥେଙ୍କ୍ ଇଉ |(ଧନ୍ୟବାଦ୍)
(ଯାହା ସେମାନେ ଇଂଗ୍ଲିଶ ରେ କଥା ହେଲେ ମୁଁ ଓଡିଆ ରେ ଲେଖୁଛି ମଜା ଆସିବ ପଢିବା ପାଇଁ . )
ଜନ୍: ତମର ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଫିଗର୍ ଅଛି, ଆମକୁ ବହୁତ୍ ପଶନ୍ଦ
ଭାଉଜ : ଧନ୍ୟବାଦ୍, ଏସବୁ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କର
ଟମ୍: ହଁ ଡାରଲିଂଗ୍ ଉଇ ଲଭ୍ ଇଉ, ତମର ବୟଶ କେତେ?
ଭାଉଜ: ୨୭
ଜନ୍: ତମ ଫେମିଲି ରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି ?
ଭାଉଜ: ମୋ ସ୍ବାମୀ, ଦୁଇ ପିଲା |
ଟମ୍: ଓଃ ତମେ ଜଣେ ମା, ଅମେ ମା କୁ ଗେହିଁବାକୁ ପଶନ୍ଦ କରୁ,
ଜନ୍: ତମ ଦୁଧ ସାଇଜ଼ କେତେ ??
ଭାଉଜ : ୩୬ D
ଟମ୍ : ଅଣ୍ଟା ??
ଭାଉଜ: ୩୪
ଜନ୍: ଓଃ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି !! ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ??
ଭାଉଜ: ୩୬
ଜନ୍: ଓଃ ମାଇ ଗଡ୍, ତମେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି, ଜଣେ ସେକ୍ସ୍ ର ଦେବୀ !! ଆମେ ବହୁତ୍ ଭାଗ୍ୟ ବାନ୍ କି ତମକୁ ଆଜି ପାଇଲୁ |
ଟମ୍: ତମକୁ ସେକ୍ସ୍ ଭଲ ଲାଗେ ?
ଭାଉଜ : ହଁ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗେ |
ଜନ୍: ତମକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଶୀ ବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ?
ଭାଉଜ : ହଁ
ଟମ୍: ଆସ ବେବୀ ଏବେ ଆମ ବାଣ୍ଡ ଚୁଶ ..
ଏବେ ଭାଉଜ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଚଡୀ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ସେମନଙ୍କ ମୋଟା ୯ ଇନ୍ଚ୍ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରିଦେଲେ, ବହୁତ୍ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ !! ଭାଉଜ ଦେଖି ଅବାକ୍ ହେଇଗଲେ, ଜନ୍ କହିଲା କଣ ହେଲା ବେବୀ ?? ଚୁଶ ମାଇ ଡାରଲିଂଗ୍ ପ୍ଲୀଜ଼ ..ଏବେ ଭାଉଜ ମୁଁହ ଲଗେଇଲେ, ମୁଁହ ପୁରା ଭର୍ତୀ ହୋଇଗଲା ..ଏବେ ସେ ଚୁଶିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ସେ ଭାଉଜନକ ବାଳ ଆଉଁଶୀ ବାରେ ଲାଗିଥାଏ ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଦାବି ଦେଉଥାଏ ସେତେବେଳେ ଭାଉଜ କାଶୀ କାଶୀ ବାନ୍ତି କରିବା ଭଳି ହେଉଥାଆନ୍ତି ହେଲେ ସେ ଛାଡୁ ନଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ କମନ୍ ବିଚ୍ ସାକ୍ ଇଟ୍ .ଇଉ ସ୍ଲଟ୍, ଟମ୍ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତାର ବାଣ୍ଡ ଆଉଁଶୁ ଥାଏ | କେମେରା ମେନ୍ ଆଉ ଲାଇଟ୍ ମେନ୍ ମାନେ ତାଙ୍କର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି ..ରୁମ୍ ସାରା ଖାଲି ଫ୍ଲାଶ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ଝଲସି ଉଠୁ ଥାଏ |
ଏବେ କହିଲା କମନ୍ ପ୍ଲୀଜ଼ ସାକ୍ ମାଇ ବଲସ୍ ( କହିଲା ମୋର ଅଣ୍ଡକୋଷ ଚୁସ ), ଭାଉଜ ତାହା ଭି କଲେ ତାର ବଲ୍ କୁ ଆରାମ୍ ରେ ମୁଁହରେ ନେଇ ଚୁଶିଲେ .
ଏବେ ଟମ୍ ର ପାଳି ସେ ଟିକେ ବେଶୀ ଶକ୍ତ, ଭୟଙ୍କର ଭାବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ଚୁଶାଉ ଥାଏ, ସେ ସିଧା ଭାଉଜଙ୍କ ଚୁଟି ଧରି ତାର ବାଣ୍ଡରେ ପଶେଇଲା ଆଉ ଚୁଟି ଝିଙ୍କି ଝିଙ୍କି ହଲାଉ ଥାଏ ଆଉ କହୁଥାଏ କମନ୍ ବିଚ୍ ସାକ୍ ଇଟ୍ .ଇଉ ସ୍ଲଟ୍ ..ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜ ଅଣନିଶ୍ବାସୀ ହେଇଯାଉଥାନ୍ତି ..ମୁଁ ସେଇ ଟୋକାଙ୍କୁ କହଲି ପ୍ଲୀଜ଼ ସେମାନଙ୍କୁ କୁହ ଟିକେ ଧିରେ କରିବେ ..ସେମାନେ କହିଲେ ଏଇଟା ନରମାଲ୍ କାହିଁକି ଡରୁଛ?? ମାଇକିନାଙ୍କୁ ଏହା ଭଲ ଲାଗେ ତମେ ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନୀ, ତାଙ୍କର କେପାସିଟି ଆହୁରି ବେଶୀ, ତମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନୀ ଆଉ ମଜା ନିଅ, ସେମାନଙ୍କୁ ଡିଷ୍ଟର୍ବ୍ କରିବା ଭଲ ନୁହଁ | ଏବେ ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିଲି, ଦେଖିବାର ଆନନ୍ଦ ନେଉ ଥାଏ | ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳେ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ଠିଆ ..ଖାଲି ହାତ ସେଇଠି ରଖି ଦୃଶ୍ୟ ର ମଜା ନେଉଥାଏ | ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ଦେଉଥାଏ ଟମ୍ ଶଳା ପକ୍କା ହାରାମୀ ଟେ .ମାଇକିନାଙ୍କୁ ଏତେ ଯୋରରେ ଚୁଶଉଛି ?? ଭାଉଜ ଭି ତା ସାଙ୍ଗରେ ଆଃ.. ଉଃ.. ହେଉଥଆନ୍ତି ଆଉ ଚୁଶୁ ଥାଆନ୍ତି, ତାଙ୍କ ମୁଁହ ଲାଳରେ ଭର୍ତୀ ହୋଇଥାଏ ..ଆଖି ଲାଲ୍ ହେଇଥାଏ, ସେଇଥିରୁ ଜଣା ପଡୁଥାଏ କି କେତେ ଯୋର୍ ରେ ସେମାନେ ଜଣେ ନିରିହ ମାଇକିନାକୁ ଚୁଶାଉ ଥାଆନ୍ତି ! |
ଏବେ, ଟମ୍ କହିଲା ବେବୀ କମନ୍ ଓପେନ୍ ଇଅର୍ ଡ୍ରେସ୍ .ପ୍ଲୀଜ଼ ..ଏବେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କର ଶାଢୀ ଖୋଲିଲେ ଆଉ ଲାଲ୍ ସାୟା ଆଉ ଲାଲ୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଛିଡା ହେଲେ ..ଏବେ ସେ କହିଲା ଓହଃ ମାଇ ଗଡ୍ ଇଉ ଆର ଲୂକିଙ୍ଗ୍ ଠୁ ସେକ୍ସି ..ଦାଟସ୍ ହୁଆଇ ଆଇ ଲାଇକ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ମମ୍ . ଜନ୍ ହଁ ଭାରିଲା କହିଲା ୟା ଆଇ ଡୁ ଲାଇକ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ମମସ୍ ..( ଟମ୍ କହିଲେ ତୁମେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଛ ..ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଭାରତୀୟ ମା ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ, ଜନ୍ ଭି ହଁ ଭରିଲା )
ଏବେ ଜନ୍ କହିଲା ଇଅର୍ କ୍ଲିଭେଜ୍ ଇଜ୍ ଠୁ ହଟ.(ତମର ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିର ଫାଙ୍କ ବହୁତ୍ ଗରମ୍ ).ଭାଉଜ କହିଲେ ଥେଙ୍କସ୍ ଡିଆର୍ .ଟମ୍ କହିଲା ଉଇ ଲଭ୍ ଇଉ ଡିଆର୍ ..
ଏବେ ଜନ୍ ଭାଉଜକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ଆଉ ଦୁଧକୁ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଚିପିଲା .ଭାଉଜ ଭି ତାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରି ସିତକାର କରୁଥାନ୍ତି .ଆଃ ଉଃ ଇଃ ..ସେ ଭାଉଜନକ ମୁଁହରେ ମୁଁହ ଲଗେଇଲା ଆଉ କହିଲା ଡାରଲିଙ୍ଗ୍ କମନ୍ ଓପେନ୍ ଇଅର୍ ମାଉଥ୍ ..ଲେଟ୍ ମି ସାକ୍ ଇଅର୍ ସାଲିଭା .. (ସେ ଭାଉଜ କୁ କହିଲା ପ୍ଲୀଜ଼ ତମ ମୁଁହ ଖୋଲୋ ଆଉ ତମର ଲାଳର ରସ ଚାଖିବାକୁ ଦିଆ ମୋତେ ), ଭାଉଜ ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ ଆଉ ଫ୍ରେଞ୍ଚ କିସ୍ ଦିଆ ନିଆ ହେଲେ ..କିସ୍ କଲା ବେଳେ ଭାଉଜ ତାର ବେକକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାନ୍ତି ..ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜ ଏକସ୍ପେରିଏନସ୍ ବାଲା |
ଏବେ ଜନ୍ ଭି ଠିକ ସେମିତି କଲା | ସେମାନେ କହିଲେ ବେବୀ ପ୍ଲୀଜ଼ ଓପେନ୍ ଇଅର୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଲେଟ୍ ଆସ୍ ସି ଇଅର୍ ମେଲନ୍ସ୍ (ତମ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲୋ ଆଉ ତମ ତରଭୁଜ ଆମକୁ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅ )
ଭାଉଜ ତାଙ୍କର ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିଲେ, ଏବେ ଖାଲି ଧଳା ବ୍ରା ରେ ଥାନ୍ତି ଆଉ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥାନ୍ତି, ପ୍ରଥମ ଥର ମୁଁ ଭାଉଜଂକୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖିଲି .ମୋର ବାଣ୍ଡ ବୋଲ ମାନୁ ନଥାଏ ହେଲେ କିଛି ଉପାୟ ନଥାଏ |
ଭାଉଜଙ୍କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ଦୁହିଁକର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଗଲା, ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ଭାଉଜଙ୍କ ଆଉ ନିସ୍ତାର ନାହି |
ଜନ୍ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ଦେହ ସାରା କିସ୍ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା | ଦୁଧ କୁ ବ୍ରା ଉପରୁ ବହୁତ୍ ଚିପିଲା, ଭାଉଜ ଭି ତାକୁ ସହଯୋଗ କରୁଥାନ୍ତି ..ଦୁହେଁ ମନ ଭରୀ ଫ୍ରେଂଚ କିସ୍ କରୁଥାନ୍ତି .ଭାଉଜ ଭି ଏକସ୍ପେରିଏନସ୍ ବାଳ ଭଳିଆ ଏକ୍ଟିଂଗ୍ କରୁଥାନ୍ତି | ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଆସୁଥାଏ .ଏବେ ଟମ୍ ର ପାଳି, ସେ ଆଗ ପଛକୁ ହାତ କରି ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ତାଙ୍କର ୩୬ ସାଇଜ଼ ର ଦୁଧକୁ ପଦାକୁ ବାହାର କରିଦେଲା | ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଦେଖୁଥିଲି ଭାଉଜ ଟିକେ ଭି ଲାଜ କରୁନଥଆନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରୁଥାନ୍ତି .ସତେ ଯେମିତି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ..ଏତେ ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ଲଂଗଳା ହେଇଥାନ୍ତି ହେଲେ ମୁଁହରେ ଟିକେ ଲାଜ ନଥାଏ | ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ସତେ ବହୁତ୍ ବଡ ଥିଲା କେହି ଭି ଦେଖିଲେ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଯିବ, ତଳକୁ ପୁରା ଝୁଲି ଯାଇଥିଲା ହେଲେ ତାନକର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୁଇଗୁଣ ହେଇଯାଉ ଥାଏ, ସତେ ଯେମିତି ଭାଇ ଆଉ ଦୁଇ ପିଲା ଏଇ ଭଳି ଅବସ୍ଥା ର କାରଣ |
ଏବେ ସେମାନେ ଭାଉଜଙ୍କ ସାୟା ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପୁରା ଲଂଗଳା କରିଦେଲେ ..ମୁଁ ଦେଖିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଜାଗାରେ ବହୁତ୍ ବାଳ ଅଛି .ସତେ ଯେମିତି ଘଂଚ କଳା ଜଙ୍ଗଲ!!! |
ଏବେ ଦୁଇଜଣ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଁହରେ ନେଲେ ଆଉ ଆଉ କହୁଥଆନ୍ତି କମନ୍ ମମ୍ ପ୍ଲୀଜ଼ ଗିଭ୍ ଇଅର୍ ମିଲକ୍ .ଆଉ ଚୁଶୁ ଥାନ୍ତି ..ସତେ ଯେମିତି ଦୁଇ ପିଲା ମାର ଦୁଧ ଚୁଶୁ ଥାନ୍ତି, ଭାଉଜ ଭି ପିଲା ଭଳିଆ ଦୁହିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁଶୁ ଥାନ୍ତି ..ଏମିତି ବହୁତ୍ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଲା | ତାପରେ ସେମାନେ ପୋଜିସନ୍ ଚେନ୍ଜ୍ କଲେ .
ଏବେ ଟମ୍ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଉପର ଆଡକୁ ମୁଁହ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଫାଡି ବିଆ ରେ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା .ଆଉ ଜନ୍ ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ଭାଉଜ ମୁଁହରେ ପୁରେଇଦେଲା, ଏବେ ଚାଟା ଚାଟି ହେଲେ ..ଭାଉଜ ସିତକାର କରୁଥାନ୍ତି ..ଟମ୍ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଚାଟୁଥାଏ..ଭାଉଜ ଦୁଇ ହାତ ରେ ଜନ୍ ର ବାଣ୍ଡ ଧରି ଚୁଶୁଥଆନ୍ତି ..ଓଃ କି ସେ ଦୃଶ୍ୟ .ଭାଉଜ ଉଃ ଆହଃ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ବହୁତ୍ ଗରମ୍ ହୋଇ ଜନ୍ ର ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚୁଶୁ ଥାନ୍ତି., ସେ ଭି ତାନକର ଦୁଧକୁ ପ୍ରବଳ ଚିପୁଥାଏ | ସମସ୍ତେ ଟେବଲେଟ୍ ଖାଇଥିବା ହେତୁ କାହାର ବିର୍ଯ ବାହାରୁ ନଥାଏ ..ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ ଟେବଲେଟ୍ ହେତୁ ଭାଉଜ ଏମିତି ଏକ୍ଟିଂଗ୍ କରୁଛନ୍ତି .
ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଧରି ଏମିତି ଚାଲିଲା .ସମସ୍ତେ ଥକି ଯାଇଥାନ୍ତି ..ଏବେ କେମେରା ମେନ୍ କହିଲା ବ୍ରେକ୍ .ସେମାନେ ରହିଗଲେ ଆଉ କମଳା ଜୁସ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପିଇବାକୁ ଦିଆଗଲା .ଟମ୍ ଭାଉଜନକ ଦୁଧରେ ଜୁସ୍ ଢାଳି ଚାଟି ଚାଟି ପିଉ ଥାଏ .୨୦ ମିନିଟ୍ ରେଷ୍ଟ୍ ପରେ ପୁଣି ସେମାନେ ମୈଦାନ୍ କୁ ଅସିଗଲେ ଆଉ କେମେରାମେନ୍ କହିଲା ଷ୍ଟାର୍ଟ୍.
ଏବେ ସେମାନେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲେ ଆର ଇଉ ରେଡି ? ଭାଉଜ ହଁ ଭରିଲେ .ଟମ୍ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଚାପୁଡା ମାରୁଥାଏ, ଭାଉଜ ଖାଲି ଆହଃ .ଆହଃ କରୁଥାନ୍ତି ..ମୁଁ ଦେଖିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଲାଲ୍ ହେଇଯାଇଥାଏ ..ହେଲେ କଷ୍ଟ ଲାଗିବା ପରିବର୍ତେ ତାଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ସେମିତି ସେ ସିତକାର କରୁଥାନ୍ତି ..ଅଜବ୍ ଏ ମାଇକିନା ମାନେ ମାଡ ଭି ମଜା ଲାଗୁଛି ??? ୟା ଭିତରେ ସେ ୧୫/୨୦ ଚାପୁଡା ମାରୀ ସାରିଥାଏ ..ସତେ ଯେମିତି ଲୁହାକୁ ଗରମ୍ କରା ଯାଉଛି .ଆଉ ୟା ପରେ ହାତୁଡି ମରା ଯିବ, ଚାପୁଡା ମରିବା ସମୟରେ କହି ଚାଲିଥାଏ .ଇଉ ବିଚ୍ ..ବ୍ଲାଡି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍ଲଟ୍.ଆଇ ଉଇଲ୍ ଟିଆର୍ ଇଅର୍ ପୁସୀ .ଫକ୍ ଇଅର୍ ଆସ ..(ଶାଳୀ କୁତ୍ତି .ଭାରତୀୟ ରାଣ୍ଡି ..ତୋ ବିଆ ଆଜି ଫାଡି ଦେବି ..ତୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗେହିଁବି ..) |

Install a new chat app and make fun with friends.

ସେମାନେ କହିଲେ କମନ୍ ଲେଟ୍ ମୋଭ୍ ଟୁ ଇଅର୍ ପୋଜିସନ୍ .ଭାଉଜ ଉପରକୁ ମୁଁହ କରି ଶୋଇଲେ..ଆଉ ଟମ୍ ତାନକର ଗୋଡ ଫାଡିଦେଲା ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡ ନେଇ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ଯୋଖିଲା .ଆଉ ମେଂଚାଏ ଛେପ ଆଣି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଲଗେଇଲା ..ଏବ ଜନ୍ ତାର ବାଣ୍ଡ ନେଇ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁଁହରେ ସିଧା ପୁରେଇଦେଲା | ଏବେ ଭାଉଜ ଚିଲେଇ ପାରିବେନି କାରଣ ମୁଁହରେ ବାଣ୍ଡ ଅଛି .ସେ ଟମ୍ କୁ ଠାରିଲା ଆଉ ଟମ୍ ତାର ୯ ଇନ୍ଚ୍ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭାଉଜ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଦେଲା, ଅଧା ପଶିଛି କି ନାହି ଭାଉଜ ଚିଲେଇଲେ.ଉମମ୍ ଉମମ୍ ଓଗଗ୍ କରି ବାଣ୍ଡ ମୁଁହରେ ଥିବା ହେତୁ ବେଶୀ ଚିଲେଇ ପାରୁନଥାନ୍ତି, ହେଲେ ସେ ସୁଣୁ ନଥାଏ ଆହୁରି ଯୋର୍ ଦେଇ ସିଧା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପୁରେଇ ଦେଲା ଭାଉଜ ଖାଲି ଛଟପଟ ହେଉଥଆନ୍ତି, ଜନ୍ ତାଙ୍କୁ ଯୋର୍ କରି ଧରି ଥାଏ ..ମୁଁ ଏବେ ମନା କଲି ହେଲେ ସେମାନେ ସୁଣିଲେ ନାହିଁ ..କହିଲେ ଏମିତି ହେବ ଏତେ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଏମିତି ନ ସହିଲେ କେମିତି ହେବ ..ଏବେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ହେଲେ ଦେଖ କିଛି ସମୟ ପରେ କେମତି ସେ ମଜା ନେବେ ..ଠିକ୍ ସେଇହା ହେଲା | ଏବେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ଭାଉଜ ଉଃ ଆହଃ କରି ବାଣ୍ଡ ଚୁଶିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି.ଏବେ ସତେ ଲାଗୁଥାଏ କି ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଜା ଅସୁଥାଏ | ମୁଁ ଅଶ୍ଚର୍ଯ ହେଇଗଲୀ କି ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜ ବିଆରେ କେମିତି ପଶିଲା ??? ମୋର ମନେ ପଡିଲା ଯୋଉ ବିଆରୁ ୨ଟି ପିଲା ଜନ୍ମ ନେଇ ପାରେ ସେଇ ବିଆରେ କଣ ୯ ଇନ୍ଚ୍ ର ବାଣ୍ଡ ପଶିପାରିବନୀ ??? ଟମ୍ ଭି ପାଗଳ ଭଳିଆ ପେଲୀ ଚାଲି ଥାଏ ବହୁତ୍ କଥା ଗାଳି ସେ କହି ଚାଲି ଥାଏ ଆଉ ଅନବରତ୍ ପେଲୀ ଚାଲିଥାଏ..ଆଇ ଫକ୍ ଇଉ ବ୍ଲାଡି ବିଚ୍ ..ଆଇ ଫାକ୍ ଇଅର୍ ମାଦାର୍ ..ଇଉ ସ୍ଲଟ୍ .ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍ଲଟ୍ .ଆଇ ଉଇଲ୍ କିଲ୍ ଇଉ .ଓହଃ ଆହ୍ଃ ..ଭାଉଜ ଭି କମ୍ ନୁହନ୍ତି ସେ ଭି କହି ଚାଲିଥାନ୍ତି ..ଫକ୍ ମି ଇଉ ବ୍ଲାଡି ଇଡିଅଟ୍..ସନ୍ ଅଫ୍ ବିଚ୍ .ମେକ୍ ମି ମଦର୍ ଏଗେନ୍ .ଆଇ ୱାଣ୍ଟ୍ ଟୁ ବି ଇଅର୍ ମଦର୍ .ଆହ୍ଃ ..ଉହ୍ଃ ..ଇହ୍ଃ ..ୟା ..ହା ..ପ୍ଲୀଜ଼ ମାଇ ଡାର୍ଲିଂ.ଆଇ ଲଭ୍ ଇଉ .କମନ୍ ..ଫକ୍ ମି ହାର୍ଡ଼ .ଉହ୍ଃ .ପୁଅର୍ ଅଲ୍ ଇଅର୍ କାମ୍ ଇନ୍ ମାଇଁ ପୁଶି.ଆଇ ୱାଣ୍ଟ୍ ଟୁ ବି ପ୍ରେଗ୍ନେଂଣ୍ଟ୍. ଆଇ ୱାଣ୍ଟ୍ ଟୁ ବି ମଦର୍ ଅଫ୍ ଇଅର୍ ଚାଇଲ୍ଡ୍ . ପ୍ଲୀଜ଼ ପ୍ଲୀଜ଼ ..ଆହୁରି ବହୁତ୍ କିଛି କହି ଚାଲିଥାନ୍ତି ..ସେ ସବୁ ସୁଣି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ !! ଭାଉଜ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ବହୁତ୍ ଗରମ୍ ହେଇ ଜନ୍ ର ବାଣ୍ଡକୁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଚୁଶୀ ଚାଲି ଥାନ୍ତି .ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ୍ ଚାଲିଲା |
ଟମ୍ କହିଲା ଲେଟସ୍ ମୋଭ୍ ଟୁ ଡଗୀ ପୋଜିସନ୍ ! ଭାଉଜ ଅଣ୍ଠେଇଲେ ଜନ୍ ତାର ବାଣ୍ଡ ପଛ ପଟୁ ଯୋଖିଲା ..ଆଉ ଏଥର ଟମ୍ ତାର ବାଣ୍ଡ ଭାଉଜଙ୍କ ମୁଁହରେ ପଶେଇଲା . ଜନ୍ ଭାଉଜଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତାର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଯୋର୍ ଦେଇ ପଶେଇଲା .ଭାଉଜ ଖାଲି ଉଃ କରି ଉଠିଲେ .ଆଉ ସଟାକ୍ କି ଗଳିଗଲା.କାରଣ ଟମ୍ ଆଗରୁ ବାଟ କରି ରଖିଥିଲା .ଏବେ ସେ ଆଗକୁ ଝୁଙ୍କି ଆସି ଦୁଇ ଦୁଧ ଜାବୁଡି ପେଲା ଆରମ୍ଭ କଲେ ସେ ଟମ୍ ଠୁ ଭି ଆହୁରି ଭୟଙ୍କର ଭାବେ ପେଲୁଥାଏ ..ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ କି ଆଜି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ନହେଲେ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଯିବ .ଖାଲି କଚା କଚ୍ ଅବାଜ଼ ଆସୁଥାଏ ଆଉ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ ଭଳିଆ ସେକ୍ସି କଥା ସବୁ କହି ଚାଲିଥାନ୍ତି ..ସେମାନେ ବହୁତ୍ ଗାଳି ଭି ଦେଉଥଆନ୍ତି ..ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ କୁ ଦୁଇଗୁଣ କରୁଥାଏ .ଏବେ ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଚୁଟି ଧରିଲା ଆଉ ଟାଣି ରଖି ପେଲୁଥାଏ ..ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଉଥାଏ ହେଲେ ମଜା ଭି ବହୁତ୍ ଲାଗୁଥାଏ | ମୁଁ ଭାବୁ ଥାଏ ଏମିତି ଯଦି ଡଗୀ ପୋଜିସନ୍ ରେ ଭାଉଜ ଗିହାଁ ଖାଇବେ ଆଉ ଏତେ ଯୋର୍ ରେ ତାହେଲେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କେଇ ଦିନରେ ଓଷାରିଆ ହେଇଯିବ, ୩୬ ରୁ ୪୨ ହେଇଯିବ ଆଉ ପଦାକୁ ବାହାରିଲେ ଲୋକେ କେତେ କଣ କହିବେ .କାରଣ ଯୋଉ ରେଟ୍ ରେ ସେମାନେ ମାରୁଥାନ୍ତି ..ମୁଁ ଭାବି ପାରୁନଥାଏ କି ଭାଉଜ କେମିତି ତାହା ସହୁଛନ୍ତି .

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ଆହୁରି ନିର୍ଦୟ ହେଇ ପଡିଲେ ..ଏବେ ସେମାନେ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ବାନ୍ଧିଦେଲେ.ଜନ୍ ଏବେ ତଳେ ମୁଁହ ଉପରକୁ କରି ଶୋଇଲା ..ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବସେଇଲେ .ବସୁ ବସୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶେଇଦେଲେ .ତା ଉପରେ ପୁଣି ଟମ୍ ତାର ବାଣ୍ଡ ଆଗ ପଟୁ ପଶେଇଲା ..ଭାଉଜ ମନା କରୁଥାନ୍ତି କି ସେ ନେଇ ପାରିବେନି ଦୁଇଟି ବାଣ୍ଡ ହେଲେ ସେମାନେ ପୁରା ନିର୍ଦୟ ..କିଛି ସୁଣିଲେନି ..ପୁରା ଯୋର୍ ଦେଲା ଆଉ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ଦୁଇଟି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶି ଯାଇଥାଏ .ମୁଁ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରୁ ନଥାଏ କି ଭାଉଜ ଦୁଇଟି ବାଣ୍ଡ ଆଜି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ନେଇଛନ୍ତି ..ହେଲେ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରେ ଛଟ ପଟ ହେଉଥଆନ୍ତି କେହି ସୁଣୁ ନଥାଏ .ଟମ୍ କହିଲା ଏଇଟା ଲାଷ୍ଟ୍ ..ଟିକେ କଷ୍ଟ କରିନିଅ .ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏହି ପୋଜ୍ ରେ ବିର୍ଯ ବାହାର କରିବା ..ଯେତେବେଳେ ଆମେ କହିବୁ ତମେ ଭି ବାହାର କରିବ .ଭାଉଜ ଯେତେ କାକୁତି ମିନତି କଲେ ଭି ସେମାନେ ସୁଣୁ ନଥାନ୍ତି ..ଏବେ ସେମାନେ ପେଲା ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କଲେ .ପ୍ରଥମେ ଧିରେ ଦିରେ ଟା ପରେ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ . ଜନ୍ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ପେଲୁ ଥାଏ ..ସେ ତଳେ ଥିବା ହେତୁ ବେସୀ ଯୋର୍ ମାରୀ ପାରୁନଥାଏ .ଖାଲି ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ହେଉଥାଏ ..ବେସୀ ଯୋର୍ ଟମ୍ ମାରୁଥାଏ .ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ ତାର କାନ୍ଧରେ ରଖି ଅନବରତ୍ ମାରୀ ଚାଲିଥାଏ .ଓଃ ଆହ୍ଃ .ଉଃ ଆହ୍ ଶବ୍ଦ ରେ ଘର ସାର କମ୍ପି ଉଠୁଥାଏ .ବହୁତ୍ ପାଗଲ ଭଳିଆ ପ୍ରାଳାପ ..ଗାଳି ଭି ଚାଲିଥାଏ ..ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ଜନ୍ କହିଲା ଆଇ ଏମ ଗୋଇଂଗ୍ ଟୁ କମ୍ ଇଉ ଗାଏଜ ଅଲସୋ କମ୍ .ଆଉ ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇଲା .୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ବାହାରିଗଲା ..ହେଲେ ବହୁତ୍ ଚିତ୍କାର କରି ବାହାର କଲେ ଖାସ୍ କରି ଭାଉଜ ..ବାପ୍ ରେ କି ସେ ଦୃଶ୍ୟ!!!, ସମସ୍ତେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଲେ .ମୁଁ ଭାବୁ ଥାଏ ଯଦି ଭାଉଜ ଏଇ ଅବସ୍ଥା ରେ ପ୍ରେଗ୍ନେଂଟ୍ ହେବେ ତାହେଲେ ପିଲା କେମିତି ହେବ ..? ପିଲାର ଦୁଇଟି ସଚା ବାପ ଆଉ ଗୋଟେ ମା ..କାରଣ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବିର୍ଯ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଥାଏ ବହୁତ୍ କୌତୁକିଆ ..ପ୍ରଶ୍ନ | ଭାଉଜଙ୍କ ବିଅରୁ ବିର୍ଯ ବାହାରି ରହିଥାଏ ଲାଳ ଲାଳ ଦେଖାଯାଉଥାଏ .ସେମିତି ପୋଜ୍ ରେ ସେମାନେ ୧୦ ମିନିଟ୍ ପଡି ରହିଲେ . ଜନ୍ ଭାଉଜଙ୍କୁ କିସ୍ ଦେଉଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ ଭି ଚିପୁଥାଏ .ଏବେ ସେମାନେ ବାଣ୍ଡ କାଢିଲେ .ଭାଉଜଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ..ହେଲେ ଭାଉଜ ବେହୋଶ୍ ହୋଇ ଗଲେ .ମୁଁ ଡରିଗଲି କଣ ହେଲା ବୋଲି ..ଏବେ ସେମାନେ ପାଣି ଆଣି ଭାଉଜ ମୁଁହ ଉପରେ ଛିଂଚିଲେ ..କିଛି ସମୟ ପରେ ହୋଶ୍ ଆସିଲା . ମୋ ଦେହରେ ଯିବନ ପଶିଲା ..ଏବେ ସେମାନେ ଗୋଟେ କପଡା ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ପୋଛି ନିଅ ଆଉ ଦୁଇଟି ପିଲ୍ ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ୍ ଜୁସ୍ ସହ ଦେଲେ କହିଲେ ଖାଇନିଅ ..ଗୋଟେ ପିଲା ନ ରହିବା ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ ପେନ୍ କିଲର୍ ..ଦେହର ବଥା କମେଇବା ପାଇଁ . ଭାଉଜ ବିଆ ପୋଛିଲେ ଆଉ ପିଲ୍ ଖାଇନେଲେ .ଏବେ ସେମାନେ କହିଲେ ଆଜି ପାଇଁ କାମ ବନ୍ଦ ..ପୁଣି କାଲି ..ନିଜ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ଫ୍ରେଶ୍ ହେଇଜାଓ .ଭାଉଜ ଉଠି ପାରୁନଥାନ୍ତି..ଆମେ ଧରି ଉଠେଇଲୁ ..ହେଲେ ଏବେ ସେ ଗୋଡ ଭୁଇଁରେ ଦେଇ ପାରୁ ନଥାନ୍ତି ..କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ଚାଲି ପାରିବିନି.ଭାଇ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଇ ରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ .ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଫ୍ରେଶ୍ କରେଇଲେ .ତାପରେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧେଇ ..ଖାଇବା ପାଇଁ ବଶେଇଲେ .ଭାଉଜ ଖାଇଲେ.ଖାଇ ସାରି ଭାଉଜ ଶୋଇଗଲେ ..ବହୁତ୍ ଥକ୍କି ଯାଇଥାନ୍ତି .
ପର ଦିନ ଭାଉଜ ମନା କଲେ କି ପାରିବେନି ..ଅମ ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ କେମିତି ଯିବ..? ଭାବିଲୁ ମନା କରିଦେବୁ ..ହେଲେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଦୁଇ ଦିନ କେମିତି କଷ୍ଟ କରିଦେଲେ ଆଉ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ..ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ..ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲୁ କି ଦିନେ ଛାଡି ଦିନେ କରିବା ପାଇଁ.ସେମାନେ ରାଜି ହେଇଗଲେ ..
ଏମିତି ସେମାନେ ବାକି ଦୁଇ ଦିନ ସୁଟିଂ କଲେ .ବହୁତ୍ ପୋଜ୍ ରେ ..ବହୁତ୍ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧେଇ .ଥରେ ସାତ ଜଣ ଯାକ ଭାଉଜ ମୁଁହ ଉପରେ ତାଙ୍କ ବିର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ | ସେଶ ଦିନ ସମସ୍ତେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମନ ଭରୀ ଗେହିଁଲେ ..ସାତ ଜଣ ଫରେନର୍ ସବୁ ଗେହିଁଲେ ..ହେଲେ ତାହା ସୁଟିଂଗ୍ ହେଲାଣି ..ସେମାନେ ଆମକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ କି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ.ଭାଉଜଙ୍କ ଅନୁମତି ରେ ବାକି ୪ ଜଣ ଗେହିଁଲେ ..ମୁଁ ବହୁତ୍ ମଜା ନେଉଥାଏ |
ହେଲେ ସବୁ ପରେ ଭାଉଜ ବହୁତ୍ ଉଇକ ହେଇଗଲେ .୧୦/୧୨ ଦିନ ମେଡିସିନ୍ ଖାଇଲା ପରେ ଯାଇ ଠିକ ହେଲେ .ସେଇଠୁ ଆମେ ସପଥ ନେଲୁ କି ଏମିତି କାମ କେବେ କରିବୁ ନାହିଁ |

ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋର କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ .ମୁ ଅହୁରୀ ସେକ୍ସି ସେକ୍ସି କାହାଣୀ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବି | ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଚାହାନ୍ତି କି ମୁଁ ବାକି ଦୁଇ ଦିନର କାହାଣୀ ଲେଖେ ତାହେଲେ କମେଂଟ୍ କରନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବି |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone


odia toki bia photoஅக்காவை மிரட்டிtelugu language sex storessex katha comodia sexy kahanibanda bia gapaodia font sex storyoriya sex story in oriyaodia sex story in odia letterteligu sex storesoriya sexstoryଓଡିଆ ଗପwww sex telugu stores comtelugu sex stories in newsex stories inteluguodia gihagehi gapatelugusex stories in telugu fontwww telugu sex bookssexy odia gapasex stories odiaଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସବିଆ ଗପbhauja comtelugu sexy stories in telugubiwi aur sali ki chudaitelugu sex stories .combada bada dudhaakkavin mulaiwww telugusex storyssex odia storywww sex stories in telugu comodia gehiba gapatelugu sex stories.co.inଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସwww srx story comwww odia bhauja bia photosex stories intelugutelugu new dengudu storieswww odia bhauja combhauja. comtelugu language sex storesodia sex store combhauja. combest odia sex storyodia sex story netsex storis in telugutelugu sex books comtelugu lo sex storestelugu new sex storysodia jauna gapasex story in oriyadesi odia storytelugu sex stories in telugu fonttelugu sexstories in telugu scriptbia banda kathatelugu sex stories websitetelugu sex storenew odia sexstoryodia bia bandaodiasexstoriessex odia storywww telugu sex book comtelugu sex kadhaodiya sex gapasex stories in theluguall odia sex storybhauni gihaoriya sex storybanda bia storyodiya sexstorylatest telugu family sex storieswww telugu sex stories netbuthu stories in teluguodia kamasutra gapaakka telugu kathalutelugu ssex storiesbhauja com odia sex storybia banda gapatelugu sex stories onlysex telugu sex storiesodia desi gapawww new sexy story comlatest telugu sex stories comtelugusex kathalu comsex story oriya