Bhoka Mentila Aga Ghara Toki Biare Genhila Belara Ditiya Bhaga

ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଲା ଆଗ ଘର ଟୋକୀ ବିଆରେ ଗେହିଁଲା ବେଳର ଦୁତିୟ ଭାଗ – Bhoka Mentila Aga Ghara Toki Biare Genhila Belara Ditiya Bhaga


ଆଗରୁ ପଢିଥିଲେ ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ: ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଲା ଆଗ ଘର ଝିଅକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ – Bhoka Mentila Aga Ghara Jhiaku Genhila Bele ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୋର 2ୟ ଭାଗ ଗପ ଭଲଲାଗିବ କାରଣ କେମିତି ଗେହିଁଲି ମୋର ଆଗ ଘରେ ରହୁଥିବା ବଡ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ଟୋକିକୁ, ଏଥର ପଢିଲେ ଟୋକା ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ କୋଉ ଟୋକି ବିଆ ରେ ଗେହିଁବ ବୋଲି ଉଛନ ହେବ ଆଉ ଟୋକି ମାନେ ପଢିଲେ ବିଆରେ କିଛି ନା କିଛି ପୁରେଇ ବିଆ ଶାନ୍ତ କରିବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଯିବା ମୋର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା, ମୁ ସେ ଟୋକୀ ର ନା ଜାଣିନି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିଲେ କହିବି,, ସେ ଟୋକୀ ସେବେଠୁ ଗଲା ପରେ ମୁ ତାକୁ ଦେଖି ନ ଥିଲି,2ଦିନପରେ ସେ ଦେଖାହେଲା ଛାତକୁ ସୁଖେଇବାକୁ ଆସିଲା ଠିକ ମୋ ଦୁଆର ଆଗ ଛାତ ଉପରେ ସୁଖେଇଲା ତା ବ୍ରା କୁ ମୋରିଆଡ଼େ ଦେଖେଇକି ସୁଖେଇଲା ମୋ ଘରକୁ କଣେଇ କଣେଇ ଅନଉଥାଏ ମୁ ତାକୁ ଦେଖି ଆସ୍ତେ କହିଲି କଣ ଦେଖା ନାହିଁ ସେକହିଲା ଏବେ ଦେଖୁଛ ପା ମୁଁ କହିଲି ଅସୁନା ଟିକେ ପାଖରୁ ଭଲକି ଦେଖେ, ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଏପଟ ସେପଟ ଦେଖିଲା କେହି କୁଆଡେ ନାହାଁନ୍ତି ଦେଖିକି ମୋ ରୁମ କୁ ପଳେଇ ଆସିଲା କହିଲା ଦେଖ ଏଥର ଜଲଦି ଦେଖ ନହେଲେ ଗିତା ଆସିବ, ମୁଁ ଜାଣିଲି ଗିତା ତା ରୁମ ମେଣ୍ଟ, ମୁ ତାକୁ ଦେଖି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତଥାପି ସାହସ କରି ତା ପାଖକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ସେ ଓପରେ ପତଳା ସର୍ଟ ର ପିନ୍ଧିଥିଲା ତଳେ ଗୋଟେ ଓଢଣୀ ଗୁଡେ଼ଇ ଥିଲା, ମୁ କହିଲି କଣ ଦେଖେଇବା କଥା ଦେଖଉ ନା ସେ କହିଲା ତମେ କଣ ଦେଖିବ ଦେଖୁନା, ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରିକି ତାକୁ ପଛ ପଟରୁ କୁଂଢ଼େଇପକେଇ ଚୁମା ଗୋଟେ ତା ଗାଲ ରେ ଦେଲି ସେ ଗାଧେଇକି ଆସିଥିଲା ମୋତେ କିନ୍ତୁ ତା ଦେହ ପୁରା ଗରମ ଲାଗିଲା, ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କରି ତା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ତା ଦୁଧ ମୋ ହାତ ରେ ଜାଗା ହେଲାନି ବୋଧେ 36 ସାଇଜ ର ହେବ, ତଥାପି ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଧରିକି ତା କାନ ପାଖକୁ କିସ କଲି | ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଦୁଇ ହାତରେ କହିଲି କେତେବଡ ବଡ ଦୁଧ କରିଛ ସେକିଛି କହୁନ ଥାଏ ମୁ ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଚିପୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ହେଇକି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରଗଡି ହଉଥାଏ, ତା ନିଶ୍ୱାସ ର ବେଗ ବଢିଗଲା ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହଉଥାଏ, ଡ୍ରେସ ଟା ଖୋଲୁନା ଦେଖିବା ମୁଁ କହିଲି ସେ କହିଲା ତମେ ଖୋଲୁନା ମୁ ତାକୁ ମୋଆଡ଼କୁ ବୁଲେକି ତା ଡ୍ରେସ ଟେକିଦେଲି ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କଣ ହେବ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କଣ ହେଲା ଏତେ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତା ଉପରେ ମୁଣ୍ଡି2ଟା ଦେଖିକି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନି ତା ବାମପଟ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇ ଲି ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି| ଏପଟ ସେପଟ କରି2ଟା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଚୁଚୁମି ଲି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ତାପରେ ତା ତଳେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଓଢଣୀ ଖୋଲିଲି ତା ବିଆ ଜମା ଦେଖାଗଲାନି ତା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଲୁଚିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବିଆକୁ ଟୋକି ସଫା କରି ରଖିଛି ଗୋଟେ ବି ତା ବିଆ ରେ ବାଳ ନାହିଁ, ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆରେ ମାରିଲି ଆଉଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଏବଂ ତା ଆର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଲି ତାବିଆ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ହାତକୁ, ଯେମିତି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବିଆ ସଫା କରି କି ଆସିଛି ତାକୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା କରି ଖଟ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଶୋଇ ଦେଲି, ତା ଓଠ ଆଡୁ ଚୁଚୁମି ବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି, ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ରଗଡ଼ିଲି ତାପେଟ କୁ ଆଉଁସି ପକେଇଲେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଦେଖିବି ବୋଲି ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇଲି ଓହୋ କଣ ବିଆ କୁ କରି ରଖିଛି, ବିଆ ଫୁଲିକି ପୁରା ପୁରି ପୁଚୁକା ବିଆପରି ଦିଶୁଛି ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି କାରଣ ମୋର ଫାଷ୍ଟ ବିଆ ଦେଖୁଚି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ବିଆ ଦେଖି ସିଧା ପାଟି ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି ସେ କହିଲା ତମର ଦେଖା ମୁଁ ତା ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଧରେଇ ଦେଲି କହିଲି ଦେଖ ସେ ମୋ ଗାମୁଛା ଖୋଲିକି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଧରିକି ହଲେଇଲା ମୁ କହିଲି ପାଟିରେ ଟିକେ ପୁରା ଭଲ ଲାଗିବ ସେ ମନା କଲା ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି ମୁ କହିଲି ମୁଁ ତୋ ବିଆ ଚୁଚୁମି ବି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିଲେ ଭଲ ଲାଗିବ ସେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ତା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡ଼ିକି ଟିକେ ଟିକେ ପୁରେଇ ଲା ମୋର ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାହାରି ଗଲା ତା ପାଟିରେ ଯେହେତୁ ମୁ ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ ଗେଁହି ବି, ମୁ ତାପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟାପୁରେଇ ଥାଏ ସେମିତି ତା ବିଆ ଚାଟୁ ଥାଏ ସେ ସବୁ ବିର୍ଜ ପିଦେଲା, କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା ପରେ ପୁଣି ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ହେଲା | ଏଥର ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁବି ବୋଲି ତା ବିଆ କୁ ମେଲାଇ ହାତ ରେଧରିକି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ଟିକେ ତା ବିଆରେ ଗଳିଲା ମୋର ଦେହ କଣ ହେଲା ଖାଲି ଥରିଲା ବାଣ୍ଡ ନପସିଲା ତା ବିଆରେ, ମୁଁ ତାଗୋଡ କୁ ଓପରକୁ ଟେକିକି ତା ବିଆ ଫାଡ଼ିକି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଗଲେଇଲି ଅଧା ପଶିଗଲା ସେ ଟିକେ କୁନ୍ଥେଇଲା କହିଲା କାଟୁଚି ମୁଁ ନଶୁଣି ଲା ପରି ଆଉ ଗୋଟେ ଝଟକା ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ପୁରି ତା ବିଆ ରେ, ସେ ଉଠପଡ଼ିଲା ମୁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ପୁଣି ମାଡିବସିଲି ତାବିଆ କୁ କାଟିଲା ବୋଧେ କହିଲା ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କର କାଟୁଚି ମୁଁ କହିଲି କାଟୁଚି ଯଦି ଥାଉ କରିବନି ସେ କହିଲା ନ ତମେ ଗିହଁ କାଟିଲେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଛି, ତା ପାଟିରେ ଗେଁହି ବା କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଟାଣ ହୋଇ ଉଠିଲା ମୁଁ ଆହୁରି ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ପୁରେଇଲି, ଏମିତି ଆମର ଗିହାଁଗେହିଁ ଚିପା ଚିପି କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ଥକି ପଡ଼ିଲୁ ସେ କହିଲା ଆହୁରି ଗିହଁ ଜୋର ଜୋର ଗିହଁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ମୋର ଗେହିଁବା ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼େଇ ଲି ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାଏ, କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା ମୁଁ ତା ବିଆଅତି ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ସବୁ ବିର୍ଜ ବାହାର କଲି ସେଡରି କହିଲା ତମେ ଭିତରେ ପୁରେଇ ସବୁ ବାହାର କଲ କଣ ନାହିଁ କଣ ହେବ ମୁଂ କଣ କରିବି, ମୁଁ କହିଲି କିଛି ଚିନ୍ତା କରିବା ର ନାହିଁ ତୁମେ ରାତିକି ଆସ ଗିହାଁ ଗେଁହି ହବା ମୁ 72 ଟାଵଲେଟ ଆଣିବି ଖାଇଦେବ କିଛି ହେବନି ସେକହିଲା ସତ କହୁଛ ମୁ କହିଲି ତମ ବିଆ ରାଣ ସେ ହସିଲା କହିଲା ଏ ଥର ସେଇଟା ତମର ମୋ ଇଏରୁ ଖୋଲ ମୁଁ ଯିବି ଡେରି ହେଲାଣି, ମୁ କହିଲି ତମେ କୁହ ମୋର କଣ ତମର କୋଉଠୁ ଖୋଲିବିନ କହିଲେ ମୁଁ ଛାଡି ବି ନି ସେ କହିଲା ତାକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ତା ଲାଜ ଛଡ଼େ ଇବାକୁ ମୁଁ କହିଲି କଣ ବିଆ ମେଲେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା ପରେ ଲାଜ ଲାଗିଲା, ସେକହିଲା ତମେ କେତେ ଅଭଦ୍ର, ମୁକହିଲି ତମ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରେଇ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଭଲ ଲାଗିଲା କିନାହିଁ ସେକହିଲା ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା, ମୁଁ କହିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଅଭଦ୍ର ନୁହେଁ କହିଲା ବେଳେ ଅଭଦ୍ର ଗେହିଁଲା ବେଳେ ନୁହେଁ, ନକହିଲେ ଛାଡିବିନି, ସେକହିଲା ହୋଉ ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରୁ ବାହାର କର ମୁଯିବି, ତା ପାଟିରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁଣି ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ହେଲା, ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ହେଇଚି ତା ବିଆ ବ କଣ କଣ ହେଲା କହିଲା ଜମା ମନ ହଉନି ଯିବାକୁ ସବୁବେଳେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଏମିତି ବିଆରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ, ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବି ସେକହିଲା ହୋଉ ଗିହଁ, ମୁଁ ତାକୁ ଏଥର ପଛପଟୁ ଗେହିଁଇଲି ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ କି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଛି ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ଗଲିଚିକିନାହିଁ କହିଲା କାଟୁଚି ମରିଯିବି ବାହାର କର, ମୁଁ ଟିକେ ରହିକି ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଟିକେ ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲାମୁଁ ପୁଣି ଗେଁହି ବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି ପଛୁଆ ଗେଁହି ବାକୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା | ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି, ସେ କହିଲା କାଟୁଚି ହେଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ଏମିତି ଆଗରୁ ଗେହିଁ ଲନି, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତମେ ଖାଲି ମୋତେ ବିଆ ଦେଖା ମୁଁ ତମ ବିଆକୁ ନୂଆ ନୂଆ ପୋଜ ରେ ଗେଁହି କି ମଜା ଦେବି, ସେକହିଲା ରାତିକି ଆସିବି ବେସି ସମୟ ସେତେବେଳେ ଗେହିଁବ ମନ ହଉନି ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିବାକୁ କିନ୍ତୁ ଡେରି ହେଲାଣି ଗିତା ଖୋଜିବନି ରାତିକି ମନ ଶାନ୍ତି କରିବାମୁଁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପଶିଛି ତମ କଅଁଳିଆ ବିଆରେ ମାନେ ବିର୍ଜ ନ ବାହାରିଲା ଯାଏଁ ତମ ବିଆରୁ ବହାରିବନି, ସେକହିଲା ଜଲଦି ପୁରେଇ ବାହାର କରିବାକୁ, ମୁଁ ତାକୁ ମନ ଶାନ୍ତି କରେଇ ବା ଯାଏଁ ଦୁଧ ଖାଇଲି ଗେଁହି ଗେଁହି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବଥା ଲାଗିଲା ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଗେଁହି କି ତା ବିଆ ରେ ସବୁ ବିର୍ଜ ବାହାର କଲି, କିଛି ସମୟ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସେଉଠିଲା ବାଥ ରୁମ ଗଲୁ ଧୁଆ ଧୋଇ ହେଲୁ ତାଦୁଧ ଦେଖି ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହେଇଗଲା, ତାକୁ ସେଇଠି ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି ତାପରେ ସେ ତା ରୁମକୁ ପଳେଇ ଲା ପୁଣି କେବେ କେମିତି ଗେହିଁଲି ପରେ କହିବି 3ୟ ଭାଗ ରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


sex story in oriyatelugu sex sotriessaas aur sali ki chudaiodia real sex storyodia desi kahaniodia bia.inbhauja bia combia storybiwi aur sali ki chudaitelugu aex storiessex telugu sex storiesodiya sex kathabhauja sex storyoriya new sex storiesodia giha gehi kathatoki biaodia x storyodia sex kabitaodia giha gapawww bia banda comsex telugu stores combia banda kathatelugu telugu sex storiestelugu srx kathaluodiya sex story comtelugusex storyestelugu letest sex storieswww sex stroy comodiasexstorytelugu sex stores.combanda bia chitratelugu sex books comodia sex story in odia languageodia giha kathatelugu lo sex storesodia bia banda kahaninew sex stories in telugu fontoriya language sex storyodia kamasutra gapabia banda gapa odiabhauja comgiha gehi kathawww thelugu sex storis comodia banda bia kathaodia giha gehi kathalatest telugusex storiesbhauja com odiaodia erotic storiesbia banda gapaodia sex story bhaujanew sex story in odiaodia khudigiha gapabhauja comodiasexstories.netodia family sex storykathalu telugu sexbada bada dudhaodia puruna gitatelugu sex stories in telugu lipitelugusex stories in telugu fontsex stories new in telugutelugu sex book storieslatest telugu real sex storiesread telugu sex storieswww telugusex storisakka telugu kathalunew odia sex kahaniodia old sex storybanda bia odia gapakathalu telugu sextelugu sex latest stories