ପଡ଼ୀଶା ଘର ଝିଅକୁ ବି.ପି. ଦେଖେଇ ଗେହିଲି – Padisha Ghara Jhia Ku BP Dekhai Gehili


ମୁଁ ରବି ଭୁବନେଶର ରେ ଗୋଟେ ଗାଁ ରେ ରୁହେ । ଆମ ଘରେ ମୁଁ ମୋ ମା ଆଉ ବାପା ରହୁ, ସେଇ ଦିନ ପଣା ସଙ୍କରାନ୍ତି ଥିଲା ମା ଏବଂ ବାପା କଟକ ଯାଇ ଥିଲେ, ଘରେ ମୁ ଏକା ଥାଏ, ବସି ବସି ବୋର ଲାଗିବା ରୁ ମୁଁ ବସିକି ମୋ ଲାପଟୋପ ରେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ଲଗାଇ ଦେଖିଲି କିନ୍ତୁ ଭଲ ଲାଗିଲାନି ସେଥିପାଏ ନେଟ ରୁ ଖୁଜି ଅନଲାଇନ ଦେଶୀ ସେକ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ କଲିଂ ବେଲ ବାଜିଲା ମୁଁ ଚମକି ପଡି ଯାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରିନା ଠିଆ ହୋଇଛି । ସିଏ ଆମ ସାହି ର ଝିଅ ବୟସ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ହବ ପାଖ ପାଖୀ ୧୯-୨୦ ସିଏ ଦେଖିବାକୁ ବେସୀ ସୁନ୍ଦର ନୁହ ଶାମଳ ରଙ୍ଗ ବୋଡି ସାଇଜ ୩୨-୨୮-୩୨ ପୁରା ସେକସୀ ଫିଗର, ଏବେ କାହାଣୀ ଉପର କୁ ଯିବା ।ତାକୁ ଦେଖି ମୁ ପଚାରିଲି କୁଆଡେ ଅଶିଚୁ ସିଏ କହିଲା ଆମଘରେ କହି ନାହାନ୍ତି ତୋ ମୋତେ ଟିକେ ପାୱାରପଏଣ୍ଟ ଶିଖାଇଦେ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ପ୍ରାଟୀଶ କରୁଥା ମୁ ଦୋକାନରୁ ସଫଳ ନେଇ ଆସେ, ତା ପରେ ମୁଁ ଚାଲିଗଳି ଅଶିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ଯେ ସିଏ ମୁଁ ମିନିମାଇଜ କରିଥିବା ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ କୁ ବଶି ଦେଖୁଛି, ମୁଁ ପେଜ ଟାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ।ମୁଁ ଟିକେ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖିଲି ସିଏ ଖୁଶିରେ ବସିକି ଦେଖୁଛି, ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଚାରିଲି ତୋ ପ୍ରାଟୀସ କାଊ ଯାଏ ଗଲା? ରିନା-ହଁ କରୁଛି ପରା ମୁଁ-ହାଉ କର ଯାଉଟା ନା ଅଶିବ ପଚାରି ବୁ ରିନା-ହଁ ….. ମୁଁ-ପଣି ପିଇ ବୁକି ତୋ ପାଟି କାହି ଲାଗୁଛି ରିନା-ନା କିଛି ନହିଁ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ତ ପାଖକୁ ଲାଗିକି ବସିଳି, ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଆଣ୍ଠୁ ରେ ମୋ ଆଣ୍ଠୁ ଲଗାଇ ବସିଳି ସିଏ ବି କିଛି କହି ଲାନି ମୁଁ ଟିକେ ସାହଶ ବଢେଇ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି, ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ମୁହଁ ର ଏକ୍ସପ୍ରେସୋନ ଚେଞ୍ଜହଉଛି । ଆଗରୁ ବିପି ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ରେଡି ହୋଇକି ଥାଏ ଏବଂ ଘରେ କହି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ଏମିତି ଚାନ୍ସ ହାତଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁ ନଥିଲି, ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ସଲ ସଲ କଲି । ରିନା-ହେ ଏମିତି କୋଣ କରୁଛୁ ସଲ ସଲ ଲାଗୁଛି ମୁଁ-ଲାଗୁ କୋଣ ହୋଇଗଲା ସେଇଠୁ ରିନା-ନା ଥାଉ ଏମିତି କରନା ମୁଁ-ନା ମୁଁ କରିବି ରିନା-କୋଣ ପାଇଁ ମୁଁ-ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଛି କାଇଁ ତୋତେ କୋଣ ଭଲ ଲାଗୁନି କି? ସିଏ ଚୁପ ରହିଲା ଏବଂ କିଛି କହିଲାନି ମୁ ଟିକେ ସାହସ ବଢେଇ ତା ସ୍କଟ ଭିତରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ପୁରାଇଲି ଏବଂ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ହାତ ଘଷିଳି, ତା ଆଖି ପୁରା ନାଲି ପଡି ଯାଇଛି ଏବଂ ଜୋର ସେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଊଛି ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଏମିତି କୋଣ ହଉଚୁ ରିନା-ମୋ ଦେହୋ କୋଣ ହୋଇ ଯାଉଚି ମୁଁ ଜାଣିନୀ, ତୁ ସେ ଭିଡିଓ କହିକି ଦେଖୁଚୁ ? ମୁଁ-କୋଉ ଭିଡିଓ ରିନା-ସେ ଚାତରା ଭିଡିଓ ମୁଁ-ତୁ କମିଟି ଜାଣିଲୁ? ରିନା-ମିନିମାଇଜ ଥିଲା ତୁ ଦୋକାନ ଗଲା ପରେ ଦେଖିଥିଲି, କହୁନୁ କାହି ଦେଖୁଚୁ ମୁଁ-ଆରେ ତାକୁ ଦେଖିଲେ ମୋରୋ ହିଟ ହେଇ ଯାଏ ତାପରେ ମୁ ତାକୁ ଧରି ତଳ ଉପର କରେ ମୋର ବାହାରି ଯାଏ କହନା କହନା କି ମଜା ରିନା-ଚାଲ ସେ ଭିଡିଓ ଲଗା ଦେଖିବା ତା ପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦେଶୀ ଭିଡିଓ ଲଗେଇ ଦେଲି ସାଙ୍ଗରେ ବସି ଦେଖିଲୁ, ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଗ କୁ ଆଉଷୁ ଥିଲି । ତାକୁ କହିଲି ତୋତେ ଟିକେ kiss କରିବି ? ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ kiss କଲି ସେବି kiss କଲା ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାଥ ରଖି ଦେଲି ସେ କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ତା ଦୁଧକୁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଶୋ ଶୋ ହେଲା, ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କୋଣ ହଉଛି ? ରିନା-ଜାନୀ ନି ମୁଁ-ତୋର କୋଣ ହିଟ ହୋଇନି ରିନା-ତୁ ଦେଖୁନୁ ମୁଁ-ତୋରୋ ହିଟ ହେଲେ କଣ ହୁଏ ଏବଂ ତୁ କୋଣ କରୁ ରିନା-ମୋ ଦୁଦୁରେ ଭୁଁଡି ଜାକି ହେଇ ଯାଇ ବୀଆ ଫୁଲି ଯାଏ ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ହୋଇ ଯାଏ ଆଉ ବୀଆ ଭିତୋରେ ଶୋଲୋ ଶୋଲୋ ହୁଏ ମୁଁ-ତାପରେ ତୁ କୋଣ କରୁ ସେ କହିଲା ଚୁପ ତୋର ଏତେ ଜାଣିବା କୋଣ ଦରକାର ତୁ କାରନା ଏମିତି ଭଲ ଲାଗୁଛି, ମୁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପିଲି ଏବେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତୋ ଡ୍ରେସ ଭିତୋରେ ହାତ ପୁରାଇ ତା ବ୍ରା ଭିତୋରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ତା ଭୁଁଡି କୁ ସଲସଲ କଲି ସେତେ ବେଳକୁ ତାର ଜୋରସେ ହିଟ ହେଇ ଗଲାନୀ ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ସେ କହିଲା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ-ଆଉ କରିବି ରିନା-ହଁ କରୁନୁ ପଚାରୁଛୁ କୋଅଣ ପାଇ ମୁଁ-କୋଣ ହଉଛି ଆଗେ କାହା ତାପରେ କରିବି ରିନା-ମୋ ବିଆ ଭିତୋରେ କୋଣ ହୋଇ ଯାଉଛି ମୁଁ-ତୁ କେମିଟି ହଲଉ କହୁନୁ ରିନା-ବିଆ କୁ ହାତ ମାରି ସଲ ସଲ କରେ, ସେଥିରେ ଆଗୁଳି ପୁରାଏ,ଗାଜର ବାଇଗଣ ବି ପୁରାଏ ମୁଁ-ତୋ ବିଆ ଟା ଦେଖାନା ଆହା କାହି ମୁ ଟା ସ୍କର୍ଟ ଭିତୋରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ସେ ଦଳିଲି ସେତେ ବେଲୋ କୁ ଟା ବିଆ କେନାଲ ଭଳି ଟା ଚଡି ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା, ମୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଟୋପ ଆଣ୍ଡ ଶାର୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଭିତୋରେ ରେଡ କଲର ବ୍ରା ଆଣ୍ଡ ବ୍ରାଉନ କଲର ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲା ମୁ ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଏଇ ଟା ଉପରକୁ ଚାଲି ଗଳି ଆଉ ତା ବ୍ରା ଉପରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ଜୀଭ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତୋରେ ତା ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ତା ବିଆ କୁ ରଗଡି ଲି ତା ବିଆ ବାଳୁଆ ବାଳୁଆ ଲାଗୁ ଥାଏ, ଏବେ ମୁ ତାର ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଲି କୁହନି କୀ ଦୁଧ ଗୋରା ଗୋରା ଛୋତୋ ସାଇଜ ରେ ସେଥିରେ ବ୍ରାଉନ କଲର ର ଭୁଁଡି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଯାଉଛି, ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ତା ବିଅ କୁ ଦଲିଲୀ ତା ଚଡି ପୁରା ନାଳ ଜୁବୁ ଡୁବୁ ହୋଇ ଗଲାଣି ମୁ ଆଉ ଡେରି ନା କରି ତା ଚଡି କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ବା କୀ ବିଆ ଗୋଟେ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ସେଣ୍ଟି ସାଙ୍ଗକୁ କଳା ମାଚ ମାଚ ବାଳ ସାଙ୍ଗରେ ନାଲିଆ ନାଳୁଆଗ ତା କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନୀ ସିଧା ନହି ପଡି ତା ବିଆ ରେ ମୁହ ଲଗାଇ ଶୁଙ୍ଗିଳି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉଥାଏତା ବିଆ ର ଗନ୍ଧ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳେଇ ଉଠିଲା ମୁଁ ପାଗଲଙ୍କ ଭଳିଆ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ସେ ଖାଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ମାଡି ପକାଉ ଥାଏ ଏମିତି ଚଟି ଚଟି ତା ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ଅଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଗେହିନୀ ତା ବୀଆ ରୁ ନାଳ ବୋହି ପୋଡୁଥାଏ ସେ ଖାଲି ଗଣ୍ଡି ଟେକି ଆଆଆଆଆଆହାହାହାହାହା ଆହାହାହାହାହାହାହାଆଊଊଊଊଊହଃହଃହଃହଃଊ ଆଉ କର ଖାଇଦେ ମୋ ବିଅ କୁ ଚୋବେଇ ପକା, ଏମିତି ରଡି କରୁ ଥାଏ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କଲା ମୁ ବି ତାକୁ ଆଉ ଫୋର୍ସ କଳିନୀ ଏବେ ତା ଉପରେ ସୋଇ ତା ବିଅ ଫୋଡା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଗାଇ ଘଷିଲି, ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ଦଲିଲୀ, ତା ଅଠୋ କୁ ମୋ ଅଠୋ ରେ ସୀଲ କରି ମୋ 7ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା କଷି ବୀଆ ଭିତୋରକୁ ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ତାକୁ ତାକୁ କାଟିଲାଜେ ଆହାହାହାହାହାହାହାହାହା କାଟୁଛି ଛାଡ ମୋତେ ମରିଜୀବୀ ଏମିତି କାରନା ହଉ ହଉ ମୁ ଏକ ଧକରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୂଳ ଯାଏଁ ତା ବିଆ ରେ ପେଳି ଦେଲି ସେ ଜୋର ରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ତା ଉପରେ ପଡି ରହିଲି ତାର ପେନ ଟିକେ କମ ହବା ପରେ ତାକୁ ଘନା ଘନା ଗେହିବା ରେ ଲାଗିଲି ତା ବିଆ ରୁବି ଟିକେ ଟିକେ ବ୍ଲଡ ବାହାରିଲା ଗେହୁ ଗେହୁ ତା ବିଆ ପୁରା ପାଣିଆ ହୋଇଗଲା ଏଥର ତା ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ତାକୁ ଗଦଡେଇ ତଡେଇ ଗେହିଲୀ ୧୫ ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲା ମୁଁ ଜାଣି ପରିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲା ମୁଁ ଆଉ ଜୋର ରେ ତାକୁ ଗେହୀ ଗେହୀ କୀ ତା ପେଟୋ ଉପରେ ସବୁ ତକ ବୀଜ ଢାଳି ଦେଲି, ତ ପରେ ମୁ ତା ଉପରେ ୧୦-୧୫ ମିନିଟ ପଡି ରହି ତାକୁ kiss କଲି ତା ପରେ ସେ ଉଠି ତା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା ଆଉ ମୋତେ ଚାହି ମୁରୁକୁ ମୁରୁକୁ ହସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି kiss କଲା ଆଉ କହିଲା ଆମେ ସବୁ ବେଲେ ଏମିତି କରିବା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sexy kahaniodia sex story maa puawww telugusex story comkhudi putura sex storyodia bhuja comtelugu sex stories websitesex story oriyaorissa sex storykathalu telugu sexsex storys telugubanda bia odia gapaodia sex blogwww latest telugu sex storiesnew sex kathalu telugutelugu kotha sex storiesodia bia banda kathasadhu baba sex kahaniwww.telugusex stories.comtelugu sex storys in telugu languagethelugu sex stories comodia bhauj comodia giha photoodia new sex story comodia bhauja hot photoodia hindi sex storysexy story odiatelugu sex stories in telugu languagehot odia storytelugu sex kadhalu newodia lesbian storysex stories new in telugusunita ki chudai ki kahanibia banda gapasax satorytelugu sex stories in telugu languagesex story in odiyawww odiabia inodia banda bia phototelugu sex stories downloadsorissa sex storywww telugu new sex storys comtelugu sex stories telugu lotelugu sex stories.ବିଆwww sex stores telugu comtelugu sex katasex kathalu newtelugu sx kathalusex stores.comodia sex story in odiaodiasrxஅக்கா காமகதைoriya jhia ra bia photoletest telugu sex storiestelugu ssex storiestelugusex storeisnua bhaujasex stories in telugu comtelugu sex stories net inbhauni ku gehilawww sex stories in telugu comtelugu s storiestelugu sex new storiestelugu sex book storieswelcome to odia sex storymaa ku genhiliodia toki biatelugu sex storys in telugu languagedesi odia storytelugu sex stories telugu losexstory. combhauja kuodia sex story in odia languageodia sex story in odia scriptwww sax story combhauni ku genhilitelugu sex stories new updatesex stories telugu scriptodia adult storykannerikamtelgu sex stores comodia sex storeyww telugu sex storiestelugu sex storyeodia bhauj comgiha gehi gapabada dudhakhudi sex storyodia gihagehi gapaoriya new sex storiesbuthu stories in telugubhabhi ki pyastelugu sex stories romanticodia jhia biatelugu sec storystelugusex storiedtelugu ses storiesodia jouna gapatelugu new sex storewww telugu sexstory