ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ରୀନା କୁ ଗେହିଲି – Padisha Ghara Jhia Rina Ku Gehili


ରୀନା ଆମ ପଡିସା ଘର ଝିଅ । ଆମେ ପିଲା ଦିନ ର ସାଙ୍ଗ । ଆମ ସ୍କୁଲ ସାରିଲା ପରେ ଆମେ କଲେଜ ରେ ଆଡ୍ମିତୀୟନ ହେଲୁ । ମର ରିନା ପ୍ରତି କୌଣସି ଖରାପ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ନଥିଲା । ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ । ଆମେ ସବୁଦିନ ସାଇକେଲ ରେ ସାଙ୍ଗରେ କଲେଜ ଯାଉଥିଲୁ । ଆମ କଲେଜ ଆମ ଗାଁ ଠାରୁ 5କି.ମି ଦୂର । ଏମିତି +2 1st year ସରିଗଲା । 2nd year ର ଘଟଣା ମୁ ବର୍ଣନା କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଦିନେ ସେ ଲାଇବ୍ରେରୀ ରୁ ବହି ଆଣିଲା । ମୁ ସେ ବହିଟିକୁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ତେଣୁ ମୁ ତା ପାଖରୁ ବହି ଟିକୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲି। ସେ ମ ଠୁ ବହିଟିକୁ ନେବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ତେଣୁ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବହିଟି ପାଇଁ ଟଣା ଓଟରା ଲାଗିଗଲା । ଠିକ ସେତିକି ବେଳେ ତା ଦୁଧରେ ମ ହାତ ବାଜି ଗଲା । ଓଃ କି ନରମ ଦୁଧ ମ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମ ବାଣ୍ଡ 7 ଇଞ୍ଚ ହୋଇଗଲା । ସେ ଜାଣିପାରିଲା କିନ୍ତୁ ନ ଜାଣିଲା ପରି ସେମିତି ମ ସହିତ ଟଣା ଓଟରା କରୁଥିଲା । ମୁ ମଧ୍ୟ ବହି ଟିକୁ ଦେଉ ନଥିଲି କାରଣ ମୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଆଉ ଥରେ ତା ନରମ ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇବା ପାଇଁ । ସେମିତି ଟଣା ଓଟରା ଚାଲିଲା ବେଳେ ପୁଣି ମ ହାତ ତା ଦୁଧରେ ବାଜିଲା । ମୁ ଏଥର ସୁଯଗ ହାତ ଛଡା ନକରି ତା ଦୁଧ ଟିକୁ ଚିପିଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମତେ ବହି ଟିକୁ ଦେଇ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଏକା ଘରକୁ ପଳାଇଗଲା । ମତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ତା ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ମୁ ଭୁଲି ପାରୁନଥିଲି । ସେଦିନ ମୁ ଘରକୁ ଯାଇ ପ୍ରଥମେ ବିର୍ଥ୍ରୂମ କୁ ଗଲି ଆଉ ରିନା ଦୁଧ କଥା ମାନେ ପକାଇ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମ ବୀର୍ଯ ଗୁଡାକ ପିଚିକାରୀ ମାରି ବାହାରି ଗଲା । ରାତିରେ ପୁଣି ତା କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଲା । ସେ ମତେ ସବୁଦିନ କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ ଡାକୁଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଘଟଣା ର ପରଦିନ ସେ ଏକା କଲେଜ ଚାଲିଗଲା । ମୁ ତାକୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ତା ଘରକୁ ଗଲି କିନ୍ତୁନିରାସ ହୋଇ ଏକା କଲେଜ ଗଲି । ସେଦିନ କ୍ଲାସ ସାରିଲା ପରେ ରିନା କୁ ମୁ ଡାକିଲି, ସେ ଆସିଲା ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କାହିଁକି ଆଜି ମତେ ଡାକିଲୁନିକାଲି ମଧ୍ୟ ଏକା ଚାଲିଗଲୁ ? ସେ କହିଲା କାଲି ତୁ ମ ସହିତ କଣ କରିଥିଲୁ ଜାଣିନୁ ? ମୁ କହିଲି କଣ କରିଥିଲି ? ସେ କହିଲା ତୁ ମ ଦେହରେ ହାତ ମରିଥିଲୁ କଣ ଭୁଲି ଗଲୁଣି ? ମୁ ନ ଜାଣିବା ଭଳି କହିଲି ମୁ ତ ଦେହରେ ହାତ ମରିଥିଲି ! କେତେବେଳେ ? ସେ କହିଲା କାଲି ଯେତେବେଳେ ମ ପାଖରୁ ବହି ଛଡାଉଥିଲୁ । ମୁ କହିଲି ଓଃ ତ ଦେହ ତ ସୁନା ରେ ତିଆରି ନା ହାତ ବାଜିଗଲେ ଘୋରି ଯିବୁ । ସେ କହିଲା ତୁ ମ ଛାତିରେ ହାତ ମରିଥିଲୁ । ମୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ କହିଲି – ହୁଏତ ବାଜି ଯାଇଥିବ କିନ୍ତୁ ମ ଅଜାଣତରେ ବାଜିଯାଇଥିବ । ତୁ please ମ ଉପରେ ରାଗନି । ତାପରେ ରୀନା ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା । ପୁଣି ଆମ ସାଙ୍ଗରେ କଲେଜ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ରୀନା କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସୁଯଗ ଖୋଜୁଥିଲି । ତା କଥା ମନେପକେଇ ମୁ ସବୁଦିନ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି । ଦିନେ ଭାଗ୍ୟକୁ ମତେ ଗୋଟେ ସୁଯଗ ମିଳିଲା । ଆମ ଘରେ 2 ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମୁ ଅହି ସୁଯଗ କୁ ହାତଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି । ମୁ ରୀନା କୁ ଫୋନ କଲି ତାକୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ତାକୁ କହିଲି ଯେ ମୁ ଗୋଟେ math ବୁଝି ପାରୁନି । ସେତେବେଳେ ଦିନ 2 ଟା ହେବ ସେ କହିଲା ମୁ ଅବଏ ଯାଉଛି । ମୁ ମ laptop ରେ B.P play କରି ରୂମରୁ ବାହାରି ଗଲି । ତାପରେ ରୀନା ଆସି ମ ରୁମ ରେ ପଶିଗଲା ମୁ ଆର ପଟୁ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ଜାଣିନଥିଲା ମୁ ତାକୁ ଦେଖୁଛି । ସେ ଚାରି ପଟକୁ ଦେଖିଲା । ତାପରେ ବସି ବି.ପି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ମୁ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ପାଖାପାଖି 5/6 ଟା B.P ଦେଖି ସାରିଲା ପରେ ମୁ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି । ସେ ମତେ ଦେଖି ଭିଡିଓ ଟିକୁ minimize କରିଦେଲା । ମୁ ପଚାରିଲି କଣ କରୁଥିଲୁ । ସେ କହିଲା କିଛି ନାହିଁ । ମୁ – କେମିତି ଲାଗିଲା ? ରୀନା – କଣ ? ମୁ – ସେଇ ଭିଡିଓ ଗୁଡା । ରୀନା – ତତେ କେମିତି ଲାଗେ ?ମୁ – ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ରୀନା – ତାହେଲେ ମତେ କହିକି ଖରାପ ଲାଗିବ । ମୁ ତା ପାଖରେ ବସି ପଡିଲି । ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦେଶୀ ଭିଡିଓ ଲଗେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଗ କୁ ଆଉଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାକୁ କହିଲି ତୋତେ ଟିକେ kiss କରିବି ? ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ kiss କଲି ସେବି kiss କଲା ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାଥ ରଖି ଦେଲି ସେ କିଛି କହିଲାନି ତାପରେ ତା ଦୁଧକୁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରେ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଶୋ ଶୋ ହେଲା । ମୁ ତାକୁ କହିଲି ସେଦିନ college ରେ ମୁ ଜାଣି ଜାଣି ତ ଦୁଧ ଚିପି ଥିଲି । ସେ କହିଲା ମୁ ଜାଣିଛି । ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜାଣି ଜାଣି ମତେ B.Pଦେଖେଇଲୁ ନା । ତୁ ଯେତେବେଳେ ମତେ ଫୋନ କଲୁ ସେତେ ବେଳଠୁ ମୁ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ତୁ କିଛି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ କରୁଛୁ । ମୁ କହିଲି ତୁ ତାହେଲେ ଆସିଲୁ କାହିଁକି ? ସେ କହିଲା ତୁ ଭାବୁଛୁ ସେଦିନ college ରେ ତୁ ମ ଦୁଧ ଚିପି ଥିଲୁ ? କିନ୍ତୁ ମୁ ମ ଦୁଧ କୁ ତ ହାତରେ ପ୍ରଥମେ ବଜେଇଥିଲି । ତୁ ସେଦିନ ମ ଦୁଧ ଚିପି ନଥିଲୁ ମୁ ଚିପା କରେଇଥିଲି । ମର ବି sex ପାଇଁ ଇଛା ଅଛି । ତା କଥା ଶୁଣି ମ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ଗଲା । ମୁ କହିଲି ଆଜି ତତେ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେଉଛି । ମୁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲି ଏବେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତୋ ଡ୍ରେସ ଭିତୋରେ ହାତ ପୁରାଇ ତା ବ୍ରା ଭିତୋରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ତା ଭୁଁଡି କୁ ସଲସଲ କଲି ସେତେ ବେଳକୁ ତାର ଜୋରସେ ହିଟ ହେଇ ଗଲାନୀ ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ସେ କହିଲା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି, ମ ବିଆ ଭିତରଟା କେମିତି ହୋଇ ଯାଉଛି । ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ଟା ଦେଖାନାଏହା କହି ମୁ ତା ସ୍କର୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ସେ ଦଳିଲି ସେତେ ବେଳ କୁ ତା ଚଡି ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା, ମୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଟପ ଆଣ୍ଡ ଶାର୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଭିତୋରେ ଧଳା କଲର ବ୍ରା ଆଣ୍ଡ ବ୍ଲାକ କଲର ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲା ମୁ ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଏଇ ଟା ଉପରକୁ ଚାଲି ଗଲି ଆଉ ତା ବ୍ରା ଉପରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ଜୀଭ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତୋରେ ତା ପେଣ୍ଟି ଉପରେ ତା ବିଆ କୁ ରଗଡିଲି ତା ବିଆ ବାଳୁଆ ବାଳୁଆ ଲାଗୁ ଥାଏ, ଏବେ ମୁ ତାର ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଲି କୁହନି କୀ ଦୁଧ ଗୋରା ଗୋରା ସେଥିରେ ବ୍ରାଉନ କଲର ର ଭୁଁଡି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଯାଉଛି, ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ତା ବିଅ କୁ ଦଲିଲୀ ତା ଚଡି ପୁରା ନାଳ ଜୁବୁ ଡୁବୁ ହୋଇ ଗଲାଣି ମୁ ଆଉ ଡେରି ନା କରି ତା ଚଡି କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଓଃ କି ବିଆ ଗୋଟେ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ସେଣ୍ଟି ସାଙ୍ଗକୁ କଳା ମାଚ ମାଚ ବାଳ ସାଙ୍ଗରେ ନାଲିଆ ନାଳୁଆଗ ତା କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନୀ ସିଧା ନହି ପଡି ତା ବିଆ ରେ ମୁହ ଲଗାଇ ଶୁଙ୍ଗିଲିସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉଥାଏତା ବିଆ ର ଗନ୍ଧ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳେଇ ଉଠିଲା ମୁଁ ପାଗଲଙ୍କ ଭଳିଆ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ସେ ଖାଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ମାଡି ପକାଉ ଥାଏ ଏମିତି ଚଟି ଚଟି ତା ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ଅଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଗେହିଲି ତା ବୀଆ ରୁ ନାଳ ବୋହି ପୋଡୁଥାଏ ସେ ଖାଲି ଗଣ୍ଡି ଟେକି ଆ..ଆ..ଆ.ଆ..ଆ.ଆ..ହା..ହା..ହା..ହା..ହା…ଆ.ହା..ହା.ହା.ହା..ହା..ହା..ହା..ଆ.ଊ.ଊ..ଊ.ଊ.ଊ.ହଃ.ହଃ..ହଃ..ହଃ..ଊ… ଆଉ କର ଖାଇଦେ ମୋ ବିଅ କୁ ଚୋବେଇ ପକା, ଏମିତି ରଡି କରୁ ଥାଏ ଏବେ ତା ଉପରେ ସୋଇ ତା ବିଅ ଫୋଡା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଗାଇ ଘଷିଲି, ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ଦଲିଲୀ, ତା ଅଠୋ କୁ ମୋ ଅଠୋ ରେ ସୀଲ କରି ମୋ 7ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା କଷି ବୀଆ ଭିତୋରକୁ ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ତାକୁ ତାକୁ କାଟିଲାଜେ ଆ..ହା..ହା.ହା.ହା..ହା.ହା..ହା.ହା..ହା.. କାଟୁଛି ଛାଡ ମୋତେ ମରିଜୀବୀ ଏମିତି କାରନା ହଉ ହଉ ମୁ ଏକ ଧକରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୂଳ ଯାଏଁ ତା ବିଆ ରେ ପେଳି ଦେଲି ସେ ଜୋର ରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ତା ଉପରେ ପଡି ରହିଲି ତାର ପେନ ଟିକେ କମ ହବା ପରେ ତାକୁ ଘନା ଘନା ଗେହିବା ରେ ଲାଗିଲି ତା ବିଆ ରୁବି ଟିକେ ଟିକେ ବ୍ଲଡ ବାହାରିଲା ଗେହୁ ଗେହୁ ତା ବିଆ ପୁରା ପାଣିଆ ହୋଇଗଲା ଏଥର ତା ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ତାକୁ ଗଦଡେଇ ତଡେଇ ଗେହିଲୀ ୧୫ ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲା ମୁଁ ଜାଣି ପରିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲା ମୁଁ ଆଉ ଜୋର ରେ ତାକୁ ଗେହୀ ଗେହୀ କୀ ତା ପେଟୋ ଉପରେ ସବୁ ତକ ବିର୍ଜ ଢାଳି ଦେଲି, ତ ପରେ ମୁ ତା ଉପରେ ୧୦-୧୫ ମିନିଟ ପଡି ରହି ତାକୁ kiss କଲି ତା ପରେ ସେ ଉଠି ତା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା ଆଉ ମୋତେ ଚାହି ମୁରୁକୁ ମୁରୁକୁ ହସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି kiss କଲା ଆଉ କହିଲା ଯେତେବେଳେ ତର ବାଣ୍ଡ ଚାହିଁବ ମ ବିଆ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Online porn video at mobile phone


odia sex gopaodia gihagehi gapabhauja ku gehilibia banda storysex kahani odiaodia sex story khuditelugu sex stories todayodiasexstorybia re bandasexy story in odiabia banda odia gapabhauni gihaodia giha gapatelugu latest hot storiesnew odia sex storyodia banda bia kahaniବିଆ photomaa ku genhilihot odia desi sex storiesodia gihana gapaodis sex storytelugusex stories latestbhauni gihatelugu sex stories inwww telugu sex stroes comtelugu sex stories inodia bhauja storybhauja saha sexodia sex story odia fonttelugu sex stories comnua bhaujaletest telugu sex storysoriya hot storytelugusex stroesodia hot sex storytelugu sexy storysbia storyhot odia desi sex storiesmausi biaodia bhauj combia banda gapalatest telugu sex stories in telugu fontsex stores telugu newbia gapabiwi aur sali ki chudaibia banda storytelugu sex stories downloadshinde sxe storywww.sex stories telugu.comodia best sex storytoki biatelugusex storiesbia banda gapagiha gehi kathaoriya sex gapaodia sex storiesnew sex story in odiaodia banda storytelugu sex stroes comtelugusex storytelugu sexy storystelugu sex stories romanticodia sax storytelugu sax storesodia bhuja comodia bp storythelugu sex storysex storyinhindinew telugu sex stories in telugu scriptbia banda photowww sax story comodia banda gapaodia giha gapabhauja.comtelugu sexy storysmaa pua odia sex storybhauja saha sexsex story in odia languagetelugu sex latest storiesbia banda ladheitelugu sex stories .comtelgu sex stores comtelugu sex stodesi odia sex storydudha gapaodia bhauj comtelugusex storyestelugu sex.storieshot odia story